" İsmet lokma olarak , işimizi büyük bir özen ve hassasiyetle sürdürmekteyiz. "

Karşıyaka lokmacı, saray lokma, lokmacı fiyatları

İsmet Lokma olarak Karşıyaka lokmacı, saray lokma, lokmacı fiyatları aramalarınıza yanıt vermeye devam ediyoruz.

Türkiye'nin en çok tüketilen besin maddeleri arasında yer alan, daha çok hayır işi, özel gün ve dini günlerde servis edilen lokmalar, İzmir lokma olarak da biliniyor. Genel olarak lokma ustaları tarafından hazırlanan, mayalanmış hamurun kızgın yağda kızartıldıktan sonra şerbetle birlikte servis edildiği lokmalar, en sevilen yiyecekler arasında yer alıyor. Lokmalar, ülkenin çeşitli bölgelerinde farklı tatlarla da tüketilmeye devam ediyor.

 

KARŞIYAKA LOKMACI

 

Son dönemde oldukça fazla firma tarafından yapılan lokmalar, tat bakımından farklılaşmasıyla firmaların birbirinden ayrılmasını sağlıyor. Lokmalarda farklar, lokma ustasının becerisinin yanı sıra lokmanın hazırlandığı malzemenin çeşidi ve kalitesiyle de ortaya çıkıyor. Lokma malzemesinin doğru kullanılması, malzemenin kalitesi, lokma ustasının becerisi ve lokma için ayrılan zaman, lokmanın tadını etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Lokma ustası, hamurun kıvamını, lokmanın yağda ne kadar bekleyeceğini, ne zaman alınacağını, şerbetin sıcaklığını ve kıvamını da belirliyor. Lokma hamurunun hazırlandığı ortamın hijyenik olması ve lokma ustasının temiz çalışması da lokmanın tadını değiştiriyor.

 

Lokma ustasının tecrübesi ve yoğun tempo altında çalışabilme becerisi, lokma çalışmalarında herhangi bir olumsuzluk yaşanmasının önüne geçiyor. 

 

Siz de Karşıyaka lokmacı çalışmalarımızdan faydalanmak ve hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

KARŞIYAKA LOKMA FİYATI

 

Karşıyaka'da lokma fiyatları, lokma yapılan malzemenin fiyatlarına, lokma dağıtımı yapılacak kişi sayısına, lokma dökümü yapılacak bölgenin uzaklığına ve lokma dökümü için gereken personel sayısına göre değişiklik gösteriyor. Un, yağ ve şeker fiyatlarında yapılan değişimler, Karşıyaka lokma fiyatlarını direkt olarak etkiliyor.

 

Karşıyaka'da lokma konusunda öncü firmalar arasında yer alan İsmet Lokma firmamız ile Karşıyaka ve çevresinde lokma satışlarımızı sürdürüyoruz. Siz de Karşıyaka lokma fiyatı konusunda aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle görüşebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Siz de Karşıyaka lokma fiyatları için hemen arayın.

 

KARŞIYAKA SARAY LOKMA

 

Osmanlı Dönemi'nde genel olarak saraylarda dökülen ve bu nedenle ismi saray lokma olarak kabul edilen lokmalar, son dönemde İzmir lokma ile birlikte en çok talep edilen ürünler arasında yer alıyor. İzmir lokma ile aynı malzemelerden üretilen ve bu nedenle tadı aynı olan ancak şekil olarak farklılık gösteren Karşıyaka saray lokmalar, kaşık lokma olarak da biliniyor.

 

İzmir lokmalara göre daha küçük boyutta ve daha çıtır olan Karşıyaka saray lokma, hızlı piştiği için kalabalık bölgelerde daha çok tercih edilebiliyor.

 

İsmet Lokma olarak, kurulduğumuz günden bu yana uzman personellerimizle müşterilerimize hizmet sunmaya ve gündelikçi eleman çalıştırmamaya devam ediyoruz. Geniş kadromuz ile istenilen gün ve saatte müşterilerimize hizmet sunuyor, haftanın 7 günü çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Siz de İsmet Lokma firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve saray lokma hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bornova saray lokma fiyatları için 0 537 694 69 78 numaralı telefonu arayabilir ve fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

 

Siz de en lezzetli lokmalar için hemen arayın.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol