" İsmet lokma olarak , işimizi büyük bir özen ve hassasiyetle sürdürmekteyiz. "

Bornova lokmacı, saray lokma, lokmacı fiyatları

İsmet Lokma olarak Bornova lokmacı, saray lokma, lokmacı fiyatları hizmetlerimize devam ediyoruz.

 

Türkiye'nin birçok yerinde üretilen ancak son dönemde daha çok İzmir'le özdeşleştirilen lokmalar, hayır işi, özel gün ve dini günlerde en çok tüketilen besinler arasında bulunuyor. Lokma ustalarının hazırladığı mayalanmış hamurun kızgın yağda kızartıldığı, daha sonra üstüne şerbet dökülerek hazırlanan lokmalar, beğeniye sunuluyor. Lokmalar, çeşitli bölgelerde farklı şekilde de tüketilebiliyor.

 

BORNOVA LOKMACI

 

Türkiye'de yüzlerce firma tarafından gerçekleştirilen lokma çalışmalarında farklar, kullanılan malzemenin kalite ve tazeliğinin yanı sıra lokma ustasının becerisine göre ortaya çıkıyor. Lokma yapımında kullanılan malzemenin lokmaya uygun şekilde hazırlanması ve lokma ustasının becerisinin üst seviyede olması, lokmanın tadını da etkiliyor. Lokma hamurunun kıvamını, lokmanın yağda ne kadar kalacağının belirlenmesi, şerbetin kıvamı ve sıcaklığı da usta tarafından belirlenir. Lokmanın bugüne dek birçok kez bu işi yapmış kişiler tarafından üretilip müşterilere sunulması, herhangi bir olumsuz durumun yaşanmasının da önüne geçer. Lokma üretiminde hijyenik ve temiz çalışma yürütülmesi, lokmanın tadını etkileyen en önemli faktörler arasında yer alır.

 

Siz de Bornova lokmacı çalışmalarımızdan faydalanmak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve Bornova lokmacı ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede fiyat bilgisi alabilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

BORNOVA LOKMA FİYATI

 

Bornova'da lokma fiyatları, kullanılan malzemenin fiyatlarına, lokma dağıtımı yapılacak kişi sayısına, lokma dökümü için gereken personel sayısına göre değişiyor. Un, yağ ve şeker fiyatları, lokma fiyatlarını değiştiren faktörler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra lokma dökümü yapılacak mekanın uzaklığı da lokma fiyatlarını değiştirebiliyor. Kaliteli malzemeler kullanarak en iyi lokmalarımızı müşterilerimize sunuyor, Bornova'da öncü haline gelen firmamızla müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Siz de Bornova lokma fiyatı hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

BORNOVA SARAY LOKMA

 

Osmanlı Dönemi'nde saraylarda imal edilen, bu nedenle ismi saray lokma olarak kabul edilen lokma da son dönemde en çok talep edilen lokma çeşidi arasında yer alıyor. İzmir lokmaya göre daha küçük ve yuvarlak olarak üretilen, kaşık lokma olarak da bilinen saray lokmalar, tat olarak İzmir lokmaya benzer kabul ediliyor. İzmir lokmadan farklı olarak daha çıtır ve top şeklinde olan saray lokmalar, daha hızlı şekilde pişer. Saray lokma, kalabalık ortamlarda daha hızlı dağıtılabildiği için tercih edilmektedir. Saray lokma, talebe göre şerbetsiz şekilde de tüketilebilmektedir.

 

İsmet Lokma olarak alanında uzman personellerimizle saray lokma çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Gündelikçi eleman çalıştırmıyor, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Geniş kadromuz ile istenilen her gün ve saatte lokma hizmeti verebiliyoruz. Bornova saray lokma çalışmalarımızı faturalandırıyor ve müşterilerimize şeffaf hizmet sunmayı borç biliyoruz.

 

Siz de İsmet Lokma firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve saray lokma hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bornova saray lokma fiyatları için 0 537 694 69 78 numaralı telefonu arayabilir ve fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

 

Siz de en lezzetli lokmalar için hemen arayın.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol