" İsmet lokma olarak , işimizi büyük bir özen ve hassasiyetle sürdürmekteyiz. "

İzmir Saray Lokma

 

Günümüzde lokma tatlısı da en az baklava ve profiterol gibi çok tüketilen tatlılar kadar popüler olmuştur. Lokma hem uygun fiyatlı hem de özel günlere uygun bir tatlıdır. Kaliteli bir lokmacı bulabilirseniz taze ve çıtır lokmalar satın alabilirsiniz. Bunun için sizi firmamıza davet ediyoruz. İsmet Lokma olarak siz müşterilerimiz bizler için çok değerlisiniz.

Saray Lokma
Lokma tatlısı özellikle İzmir’de çok tüketilmektedir. Özel günlerde saray lokma tatlısı oldukça çok tercih edilen bir tatlıdır. Sünnet, nişan ya da cenaze törenlerinde dağıtılmaktadır. Bizim lokmacımızdan özel günleriniz için dilediğiniz kadar lokma siparişinde bulunabilirsiniz.

Bizim için her şeyden önce hijyen gelir. Tamamen hijyenik bir şekilde çalışıyoruz ve tüm malzemelerimizi taze kullanırız. Bayatlamış malzemeleri tatlılarımızın içerisinde asla kullanmıyoruz. Ayrıca, hamurlu ve şerbetli olan bu tatlının yapımı da zahmetlidir. Biz artık bu konuda profesyonel olduğumuz için lokma tatlımızı herkes çok sevmektedir. En taze ve lezzetli lokmalar için bizi tercih edin.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol