" İsmet lokma olarak , işimizi büyük bir özen ve hassasiyetle sürdürmekteyiz. "

İzmir saray lokma, lokmacı fiyatları

İsmet Lokmacı olarak İzmir saray lokma, lokmacı fiyatları hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

İzmir lokma ile benzer tada sahip olan ancak şekil itibarıyla İzmir lokmasından ayrılan, saray lokma ya da diğer ismiyle kaşık lokma, günümüzde en çok tercih edilen lokma grupları arasında kendine yer buluyor. İzmir lokmasına göre dışı biraz daha çıtır olan, Osmanlı Dönemi'nde saraylarda üretildiği için bu ismi alan saray lokmalar, tıpkı İzmir lokma gibi un, şeker ve yağ kullanılarak kişilere sunuluyor. İzmir lokmasına göre daha hızlı şekilde pişebilen, bu sayede kalabalık yerlerde ve kısıtlı vakitlerde öne çıkan saray lokmalar, kişilerin ve kurumların taleplerini en üst seviyeden karşılayabiliyor. Saray lokma şerbetsiz şekilde de sunularak tatlı olanı bir miktar aşağı çekilebiliyor.

İzmir saray lokma, lokmacı fiyatları

İzmir saray lokma - lokmacı

İsmet Lokma olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize İzmir saray lokma hizmeti vermeye devam ediyor, saray lokma ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Kaliteli malzeme ile usta işçiliği bir araya getiriyor, geniş filomuz ile istediğiniz gün - istediğiniz saatte lokma dökümü gerçekleştirebiliyoruz. Profesyonel olarak İzmir saray lokma çalışmaları sunuyor, kadromuzda gündelikçi elemanlara yer vermiyoruz. Siz de İzmir saray lokma çalışmalarımızla ilgili bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir saray lokma, lokmacı fiyatları

İzmir saray lokma fiyatları

İzmir'de saray lokma hizmeti almayı düşünen kişilerin en çok araştırdığı konular arasında da İzmir saray lokma fiyatları yer alıyor. İzmir saray lokma fiyatları, müşterilerin taleplerine göre değişkenlik gösterebiliyor. İzmir saray lokma hizmeti verilecek bölgenin uzaklığı, dökülecek lokma miktarı, ihtiyaç duyulan personel sayısı ve buna benzer detaylar, İzmir saray lokma fiyatlarını değiştirebiliyor. Siz de İzmir saray lokma için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsmet Lokma firmamıza 0 537 694 69 78 numaralı telefon aracılığıyla ulaşabilir, yapacağımız görüşmede fiyat bilgisiyle ilgili bilgi edinebilir, kısa süre içinde İzmir saray lokma hizmeti alabilirsiniz.

İzmir saray lokma, lokmacı fiyatları

Siz de İzmir saray lokma hizmetimiz için hemen arayın.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol