" İsmet lokma olarak , işimizi büyük bir özen ve hassasiyetle sürdürmekteyiz. "

Karabağlar lokmacı, saray lokma, lokmacı fiyatları

İsmet Lokma olarak Karabağlar lokmacı, saray lokma, lokmacı fiyatları konusunda müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Türkiye'nin birçok yerinde üretilen, bazı bölgelerde dağıtılan, bazı bölgelerde ise satışı süren lokmalar, en sevilen lezzetler arasındaki yerini koruyor. Özel günlerde, dini günlerde ve hayır işi için dağıtılan lokmalar, en çok talep edilen besinler arasında bulunuyor. Mayalanan hamurun genel olarak ayçiçek yağında ya da nadir olarak zeytinyağında kızartılarak hazırlandığı, hamurun pişmesinin ardından üstüne şerbet dökülerek servis edildiği lokmalar, haftanın her gününde tüketilebiliyor. Son dönemde İzmir'le özdeşleşen lokmalar, kentte bir gelenek haline geldi ve birçok noktada dağıtılmaya devam ediyor.

 

KARABAĞLAR LOKMACI

 

Lokmanın lezzetini belirleyen birçok farklı etken bulunuyor. Ustanın becerisi, malzemenin kalitesi, lokma için ayrılan vakit ve buna benzer çalışmalar, lokmanın lezzetini etkiliyor. Lokma hamurunda kullanılan malzemenin taze olması, üretimin hijyenik ortamda gerçekleşmesi, lokmanın tadını değiştiriyor. Becerili bir ustanın kaliteli malzemeyle oluşturduğu lokmalar, en iyi sonuçların elde edilmesini sağlıyor.

 

Lokma ustası, lokmanın hazırlanmasının yanı sıra lokmanın ne kadar yağda kalacağına, şerbetin kıvamına ve ince detaylara kadar karar verebiliyor. Her işte olduğu gibi lokma ustasının da becerisi, lokmanın lezzetini etkiliyor. Lokma ustasının daha önce bu işi birçok kez hakkıyla yapması, lokmanın en kaliteli şekilde müşterilere sunulmasını sağlıyor.

 

Siz de Karabağlar'da lokmacı hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız, İsmet Lokma firmamızla iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerle ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

 

KARABAĞLAR LOKMA FİYATI

 

Karabağlar'da lokma fiyatlarını en çok etkileyen etkenler arasında, malzemelerin güncel fiyatları oluyor. Un, yağ ve şeker fiyatlarında yaşanan değişiklikler, lokma fiyatlarını direkt olarak etkileyebiliyor. Lokmanın döküleceği kişi sayısı, döküm için gerekli olan personel sayısını değiştireceği için lokma fiyatları da değişebiliyor.

 

Siz de Karabağlar'da lokma fiyatlarını merak ediyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede Karabağlar'da lokma fiyatıyla ilgili net bilgi alabilirsiniz.

 

KARABAĞLAR SARAY LOKMA

 

Bir diğer ismi kaşık lokma olarak bilinen, Osmanlı saraylarında yapıldığı için saray lokma ismi verilen lokmalar, son dönemin en çok tercih edilen lokma çeşitleri arasında yer alıyor. İzmir lokmasıyla aynı şekilde üretilen ancak şekil olarak farklı olan saray lokma, İzmir lokmasına göre daha çıtır olmasıyla öne çıkıyor. Yuvarlak ve küçük olduğu için daha hızlı şekilde pişen, bu nedenle kalabalık gruplara yapılan serviste daha çok tercih edilen saray lokma, şerbetsiz şekilde de müşterilere sunuluyor. Böylece şeker problemi olan kişilerin de lokma tadına varabilmesi sağlanıyor.

 

İzmir'in tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız İsmet Lokma olarak, alanında uzman personellerimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm işlemlerimizi güvenimizi kazanan çalışanlarımız aracılığıyla gerçekleştiriyor, geniş filomuz ile İzmir'in her yerinde istenilen gün ve saatte lokma hizmeti verebiliyoruz. Çalışmalarımızı şeffaf şekilde gerçekleştiriyor, müşterilerimize fatura kesiyoruz.

 

Siz de İsmet Lokma firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanmak, ister hayır isterseniz özel gün lokması döktürmek için bizimle görüşebilirsiniz.  İsmet Lokma firmamıza ulaşmak için 0 537 694 69 78 numaralı telefonu arayabilir ve fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

 

Siz de Karabağlar ve çevresinde lokma hizmeti almak için hemen arayın.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol